DETAILED NOTES ON BONFILE NEDIR

Detailed Notes on bonfile nedir

Detailed Notes on bonfile nedir

Blog Article

Tavuk bonfileleri, yoğun bir marinasyon ile marine edildikten sonra şişlere geçirilerek ızgarada veya fırında pişirilebilir.

Balzamik sirke marine sosu: Bu sosu hazırlamak malzemeleri bir araya getirmek bakımından zor olabilir ancak hazırlanışı çAlright kolay. Ayrıca ete oldukça karakteristik bir lezzet veriyor. Yaklaşık 2 saat maritime süresi yeterlidir.

Bonfile etinizi marine ederek, etinizi daha da yumuşatabilir ve daha kolay pişmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için bir soğanın suyunu, soğanı rendeleyerek çıkartın ve bir kaba alın.

Bonfileyi hazırlamak için öncelikle etinizi güzelce temizleyin ve gerekiyorsa zarlarından ayıklayın. Daha sonra isteğe bağlı olarak etinizi marinasyona koyup bekletin.

My guess is this particular planning is relatively new for the state, probably only fifty decades old. But at the end of the working day, it doesn’t really issue – this steak was delectable, regardless of just how long folks have been cooking it!

3. Bonfileyi marinasyon karışımına koyun ve buzdolabında en az one saat veya gece boyunca dinlendirin. Daha uzun süre marine etmek daha yoğun bir tat elde etmenizi sağlayacaktır.

Bonfileyi pişirirken dikkate almanız gereken diğer bir nokta da hangi miktarda pişirme süresiyle tercih ettiğinizdir.

İpucu 2: Maritime işlemi için kullanacağınız poşeti birkaç noktadan delerek veya kapaklı bir kap kullanarak sosun hava almasını sağlayabilirsiniz. Böylece marinasyon daha etkili olur.

Marinasyondan çıkardığınız eti afiyetle pişirin: Etiniz buzdolabında marine sosuyla bir güzel karıştı. Sıra geldi eti çıkarmaya. Eti paket ya da poşedinden çıkarırken üzerindeki marine sosunun akmasına izin verin ve hatta bir bonfile pişirme ya da iki kez çAlright hızlı olmayacak şekilde sallayın.

Fümeci SmokeHouse Dana lokum dananın sırt kısmından elde edilen yumuşak bir et çeşidi olarak sizlere servis edilir. Bonfile, sinir ve yağ gibi detaylar içermeyen lezzetli ve kemiksiz bir ettir. Dana lokum da bonfilenin en değerli, bonfile nedir yumuşak ve lezzetli orta kısmıdır.

Baş parmağınızla serçe parmağınıza dokunduğunuz kısım iyi pişmiş etin dana bonfile sertliğini dimension gösterecektir.

Bu makalede, bonfile nasıl bonfile tarifi pişirilir ve farklı pişirme yöntemleriyle ilgili merak edilenler sizlerle paylaşılacaktır.

Roka yapraklarını doğrayarak, kiraz domates, rendelenmiş parmesan peyniri ve zeytinyağı bonfile pişirme ile karıştırarak lezzetli bir salata hazırlayabilirsiniz.

İsteğinize göre baharatlar, yağlar ve soslar kullanarak etinizi en az 2 saat marinasyona bırakabilirsiniz. Böylece etinize daha fazla lezzet katacaksınız.

Report this page